RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vladeni in Jud BV - locatie off camping

In jos

Vladeni in Jud BV - locatie off camping  Empty Vladeni in Jud BV - locatie off camping

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Noi 13, 2013 1:19 pm

Va prezint o locatie pe care am  gasit-o prin intermediul lui Gabi Iancu , colegul nostru din club.
Am vizitat-o  la final d eiunie cand  ne-am intors de la LAguna Albastsa .
Aceasta se afla intre Brasov si   Fagaras , cam la 40-50 km de BV si se ajunge de la DN in  aprox 7-8 min direct la locul de campare care se afla langa o padure .
Aici va alegeti intre a  sta in poiana la soare sau mai spre padure sau exact langa padure asa la "liziera padurii " .
Locatia nu beneficiaza de curent electric , chiar daca nea'  Gigi pe care-l cunoastem are casa si locuieste acolo .  ... acesta  din pacate nu are curent .
Sunt lemne din  belsug , daca   e  cazu' va da chiar nea' Gigi  , contra  unei "cinste"  ... omul  e f amabil . 
Pe drumul de la DN pana in capat aici la locu l  de campare mai sunt cateva case de vacanta .... aveti de parcurs 5-6 km pe asfalt apoi drum pietruit/ forestier .
Este usor de ajuns din Dn aveti indicator Vladeni la stanga venind din directia BV catre Fagaras.
MAi jos este si o sursa de apa.


Bafta !

Vladeni in Jud BV - locatie off camping  C7li
Vladeni in Jud BV - locatie off camping  Kku0
Vladeni in Jud BV - locatie off camping  Az09
Vladeni in Jud BV - locatie off camping  Jx6u
Vladeni in Jud BV - locatie off camping  Kk33
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum