RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

langa CODLEA BV - locatie off c. VLADENI

+2
adrian05ro
Iancu Gabi
6 participanți

In jos

vreti sa mergeti in aprilie sau mai ? da sau nu ..

langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Vote_lcap100%langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Vote_rcap 100% 
[ 3 ]
langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Vote_lcap0%langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 3
 
 
Sondaj inchis

langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Empty langa CODLEA BV - locatie off c. VLADENI

Mesaj  Iancu Gabi Mar Noi 22, 2011 1:55 pm

Popun o locatie langa Codlea Brasov la 250km de BUc se numeste VLADENI se merge din BUC catre Bv apoi Codlea - Vladeni.este o portiune de 3 km neasfaltata,dar este pietruit drum bun.

langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Img0152r.th

langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Img0163dw.th

Basketball

langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Img0137s


langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Img0162uy.th

langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Img0162uy


Ultima editare efectuata de catre Iancu Gabi in Mier Feb 15, 2012 2:53 pm, editata de 1 ori
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Empty Cheia , pe marginea raului

Mesaj  adrian05ro Mar Noi 22, 2011 3:36 pm

inainte de a ajunge la Cheia cu vreo 2-3km de locul acela intesat de lume cu rulote , corturi , catel , purcel , putem sta fara probleme pe un loc detinut de un var de-al meu , terenul este ingradit , accesul restrictionat , imprejmuit cu gard ,si cu poarta ce se inchide la intrare
locul este marginit pe o latura de rau si pe o latura de un deal impadurit
am fost de vreo doua ori si acolo in acest an , fara dureri de cap si fara sa fim deranjati de altii jocolor Basketball
tariful de campare ZERO , singura rugaminte fiind aceea de a lasa locul curat flower geek
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Empty Re: langa CODLEA BV - locatie off c. VLADENI

Mesaj  aurelian pavel dobre Sam Ian 14, 2012 6:42 pm

cheers ok
aurelian pavel dobre
aurelian pavel dobre

Mesaje : 49
Data de inscriere : 14/01/2012
Varsta : 51
Localizare : bucuresti

Sus In jos

langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Empty Re: langa CODLEA BV - locatie off c. VLADENI

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Feb 20, 2012 9:04 pm

langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Img0163dw.th


langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Img0147pu.th
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Empty Re: langa CODLEA BV - locatie off c. VLADENI

Mesaj  Iancu Gabi Joi Mar 29, 2012 12:41 pm

pina plecam la Greci,eu unul merg la Vladeni ca mie dor,chiar si singur ma duc.am 2 castele in zona care mereu am zis ,lasa maine si nu am mai ajuns.acum cind o sa merg ,special ptr alea.
in functie de cum termin la Mogo,va anunt data cind merg ,sper sa afisez macar cu 2 saptamini inainte
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Empty Re: langa CODLEA BV - locatie off c. VLADENI

Mesaj  Manu Dobre Joi Mar 29, 2012 7:53 pm

Daca imi promiti ca facem foc de tabara si stam pana la rasarit ,te urmez si eu. Wink
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Empty Re: langa CODLEA BV - locatie off c. VLADENI

Mesaj  Iancu Gabi Joi Mar 29, 2012 9:11 pm

ai vreo preferinta de inaltimea focului de tabara?
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Empty Re: langa CODLEA BV - locatie off c. VLADENI

Mesaj  Iancu Gabi Dum Apr 01, 2012 8:26 am

cind va fi intilnirea rulotistilor din luna iunie la Laguna albastra 1- 4 iunie parca,eu voi merge off camping aici la Vladeni.o sa fiu la max 30km de Laguna albastra,poate voi face si pe acolo o vizita,dar obiectivele mele vor fi sa vizitez castelele de la SZACHIZ,RUPEA si Cetatea Fagarasului.cine mai este tentat este bine venit,la locatia sus mentionata este apa mai multa decit suficienta,suntem la 3 km de drumul european,deci este liniste,se poate face foc de tabara,si se poate pescui.sunt max 235 km.drumul este excelent.in zona se mai poate vizita si Manastirea SAMBATA DE JOS.am sa atasez si coordonatele GPS,dar ptr cei ce nu folosesc,de la BV drumul de SIBIU,treceti de Codlea si inainte de com Vladeni cu 3 km se face un drum la stinga intro curba.atentie este banda continua.
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Empty Re: langa CODLEA BV - locatie off c. VLADENI

Mesaj  Vali Mocanu Dum Apr 01, 2012 9:16 am

Sustin locatia Lui Gabi, care este super ok ca si liniste, zona si mai ales aerul curat.
Vali Mocanu
Vali Mocanu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 52
Data de inscriere : 10/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti, sector 3

http://www.refill-cartuse.ro

Sus In jos

langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Empty Re: langa CODLEA BV - locatie off c. VLADENI

Mesaj  Iancu Gabi Dum Apr 01, 2012 2:56 pm

coordonatele
45 43 56 50 N
25 22 00 04 E
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Empty Re: langa CODLEA BV - locatie off c. VLADENI

Mesaj  Manu Dobre Lun Apr 02, 2012 10:59 am

Gabi eu merg, dar depinde de perioada.Pe 1 Mai mergem la serbare la Vulcani,pe 20 Mai ma duc la botez.. asa ca depinde de perioada care o alegi.
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Empty Re: langa CODLEA BV - locatie off c. VLADENI

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Apr 02, 2012 11:51 am

perioada la care face Gabi referire este 1-4 iun de Rusalii adica exact cand este si intalnirea Club Rv . adica vineri s d , luni
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Empty Re: langa CODLEA BV - locatie off c. VLADENI

Mesaj  Iancu Gabi Lun Apr 02, 2012 8:52 pm

asa este de Rusalii , si merg la Vladeni . ( off camping )
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

langa CODLEA  BV -   locatie off c.             VLADENI  Empty Re: langa CODLEA BV - locatie off c. VLADENI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum