RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Colantare rulota / imprimeu tricouri

+5
Niky Radu
IRINA
Sorin.Sibiceanu
adrian05ro
LUPU CIPRIAN
9 participanți

In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Apr 23, 2012 9:53 pm

Am un preten care m-a ajutat sa fac tricouri si sa imi colantez rulota.
Vi le poate face si pe ale voastre , daca sunt doritori .
un colant de dimensiune A6 va pot da eu , daca vreti mai mult il contactati pe alex prietenul meu ...
BARBU ALEX 0721 406639....
La el sunt facute tricourile.
La un alt client de la mine de la sala sunt facute colantele A6.

pe mine astea m-au costat fiecare cateva zeci de lei - fiecare piesa in parte ....

Maine pun poze cu colantele si cele cu transfer pe geam !

LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  adrian05ro Lun Apr 23, 2012 10:13 pm

pentru mine ramane valabila varianta cu colantul pentru spatele rulotei
maine o sa-i pun pe baietii de la garaj sa masoare spatiul de postare
rugamintea mea este ca sa imi spui cinstit cat costa bannerul si sa ti-l platesc
este dorinta /placerea/ambitia mea sa il pun pe rulota personala
plata poate sa fie in RON, EURO, LEVA, in natura sau in sura , cum vrei tu , dar NU MOKA Wink
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Mar Apr 24, 2012 7:58 am

Salut , Cipi vreau si eu colant ca ala care l-ai dat la Ciofringeni sa belit . Este foarte tare ca si material si nu se muleaza pe rulota , in prima noapte fara sa-l pun pe rulota sa deslipit si sa rulat . Vreau unul chiar duoa sa le pun pe my home...





Merci
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  adrian05ro Mar Apr 24, 2012 10:04 am

Sorin.Sibiceanu a scris:Salut , Cipi vreau si eu colant ca ala care l-ai dat la Ciofringeni sa belit . Este foarte tare ca si material si nu se muleaza pe rulota , in prima noapte fara sa-l pun pe rulota sa deslipit si sa rulat . Vreau unul chiar duoa sa le pun pe my home...
Merci

pai daca se belesc inainte sa le pun pe rulota , la ce bun sa le mai comand ? affraid
Lupule , e bai mare No
reclamatie vis-a-vis de calitatea materialului Wink
sau trebuie sa il pun repede pe rulota ca sa nu se beleasca ? ca vad ca inscriptionatul de pe rulota ta nu s-a dezlipit ( deslipit ? - sau cum p....ana mea se mai zice Exclamation )
cred ca vineri nu ma culc pana nu colantez rulota lol!
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  IRINA Mar Apr 24, 2012 9:06 pm

Adriane , Sibiciosu' s-a referit la acele colante mici A6 ( vezi colantul in partea dreapta a rulotei ) , nu la Acel colant care e pe rulota noastra , unde scrie mare , rulotistii veseli.forumgratuit.ro
[img]<script src='http://img823.imageshack.us/shareable/?i=rulota.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]</noscript>[/img]
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  IRINA Mar Apr 24, 2012 9:19 pm

@Adrian Mi-a mai venit o idee si am sa ii spun si lui Ciprian , ai putea sa iti lipesti aceasta sigla pe geamul din spatele rulotei, dar intr-un format mai mare nu asa mic cum a facut Cip pe geamurile din lateral .. , da bine , zic eu .

[img]<script src='http://img806.imageshack.us/shareable/?i=dscn3058z.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]</noscript>[/img]
][img]<script src='http://img221.imageshack.us/shareable/?i=dscn3061wckc.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]</noscript>[/img]
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  adrian05ro Mar Apr 24, 2012 10:02 pm

voi faceti-le si eu o sa le gasesc locul printre fluturasi si floricele Very Happy
merci de ajutor Wink
i-am spus lui Ciprian astazi la ce dimensiune trebuie sa fie cel de sus de pe rulota si sper ca pana sambata sa fie gata
sambata , la prima ora , trecem la "schimbarea la fata" , si asta mai ales ca dincolo pe forumul "pastorit" de Popescu CV am luat niste suturi direct in OO pentru nu-stiu-care motiv
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Apr 24, 2012 10:07 pm

Mergem inainte, nu are rost sa ne luam nici de Popescu aici , sa fim sanatosi cu totii sa ne vedem sa ne distram , asta e ...
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  IRINA Mier Apr 25, 2012 1:27 pm

Adriane , tu sa fii sanatos !!!!!! Laughing
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  Niky Radu Mier Apr 25, 2012 9:23 pm

Foarte interesant si arata bine colantul de pe geamuri, as fi interesat sa pun pe geamul din spate,sa fie cat geamul... cat ar costa ?
Niky Radu
Niky Radu
top membrii
top membrii

Mesaje : 312
Data de inscriere : 24/01/2012
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti.11 Iunie

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  dorunegru Mier Apr 25, 2012 9:29 pm

Domnul Admin pentru pupincurism cate colate acordati gratuit si ce dimensiuni ?Mai gasim doritori de colate !!! Very Happy Laughing Embarassed



ps: persoanele din fata se exclud

dorunegru
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 54

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Apr 26, 2012 12:45 am

-COLANT MIC 15X20CM MODEL A6 SFERT DE A4 GRATIS- mai am 30 buc , va dau la toti
-COLANT CUM AM EU pE GEAMURI CCA 6 EURO,
-ACELASI MODEL DUBLU Ca DIMENS 10 euro(cum vrea Niki )
-colant spate rulota cca 120-130-140cm cu30-40 inaltime cam 15 eur- cum punem pe a lui ADi sau cum se vede in foto din prima pag a forumului.(pe rulota mea)
Daca trebuie sa se deplaseze Alexandru sa colanteze/degreseze rulota in zona de colantare trebuie ceva in plus pt el si comanda minima cam 100 lei,

LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  Iancu Gabi Joi Apr 26, 2012 7:04 pm

Cipriane,din alea mici cum mi ai dat daca ai 2 din alea bune ,vreau si eu sa cumpar,cind am spalat rulota alea sau dus.
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Apr 26, 2012 8:18 pm

ok , o rezolvam , Wink
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  adrian05ro Joi Apr 26, 2012 11:10 pm

Iancu Gabi a scris:Cipriane,din alea mici cum mi ai dat daca ai 2 din alea bune ,vreau si eu sa cumpar,cind am spalat rulota alea sau dus.

moooaaammmaaaa Ciprianeeeeeee'
astia s-au pus pe tine cu reclamatiile
nu-i frumos din partea lor No
eu zic sa faci un tipar si ca iei un spray de vopsea si le vopsim, da-le dreaku , ca sa nu se mai ia sigla de pe ele
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  george chirila Vin Apr 27, 2012 10:36 am

Vecine ,iti trebuie un colant mai mare ,sa-l acoperi pe cel vechi . Prietenii stiu despre ce colant ...vorbesc !!Razz Razz Si cand iti spuneam ,tu nu si nu ,Batman, Batman !!!!Cool
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  adrian05ro Vin Apr 27, 2012 11:02 am

am spus ca trec la "schimbarea la fata " , si asa o sa fac
cel vechi va disparea definitiv prin dezlipire ( ca nu cumva sa iasa culoarea prin asta nou ) , o sa degresez locul , o sa il sfintesc , si dupa aia o sa il pun pe cel nou
nici cu Popescu si nici cu Ciprian nu am nici un fel de contract , fac asta doar din placere si atata timp cat voi fi considerat "bun de ceva" si voi fi respectat pentru ceea ce fac acel sticker va sta pe rulota mea
eu nu am nevoie sa imi fac imagine , nu am nevoie de reclama , si daca am intrat si am postat am facut-o din placere si pentru a-i ajuta pe alti rulotisti ; pe langa insatisfactia traita "dincolo" am avut satisfactia de a intalni oameni cu care m-am simtit bine la iesirile pe care le-am facut si cu care ma vad in continuare
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  Iancu Gabi Mar Mai 01, 2012 8:48 pm

Ciprian,nuam zis in rau ca sa dus la spalat,imi cer scuze.
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mai 03, 2012 3:45 pm

nu e nici o problema Gabi , ai vazut ca ti am lipit altu' anunta ma daca mai e acolo ! Wink
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  adrian05ro Joi Mai 03, 2012 10:20 pm

eu asa cum am promis am pus pe spatele rulotei un banner 130cm x 30cm care pe langa rulotistiiveseli.forumgratuit.ro mai are si sigla in partea dreapta Wink
asadar , pentru oricine care ma vede pe strada "de la aspate" nu ii este greu sa ma recunoasca
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  Florin Bucur Joi Mai 03, 2012 11:47 pm

Salutare!
Eu am facut un colant de cca aceeasi dimensiune cu al vostru (cel mare zic) si am platit doar 30 lei. L-am pus singur, cu apa ca si -solutie de lipit-. De rezistat a rezistat foarte bine - am dat jos 80% din el dupa cca 7-8 luni cu mare greutate. Daca vi se pare ca e mai ieftin le pot face eu in zona mea...
Daca aveti in format electronic pe cel de pe geamul din spate - l-as vrea si eu.
Cat despre supararea ta Adi, ca efortul tau de dincolo nu a fost apreciat - fii pe pace! Am vazut aici nume cunoscute, care au apreciat cu siguranta munca ta (trebuie sa recunoastem ca tu erai sufletul acolo) si care te-au urmat aici tocmai ptr asta. Deci - nici un efort nu e pierdut!
Sanatate maxima!
Florin Bucur
Florin Bucur

Mesaje : 31
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 62
Localizare : Slatina - Olt

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Vin Mai 04, 2012 12:22 pm

e mai bun pretul 30 fata de 1 mil cat am dat eu pe 2 buc din astea mari .. unul e pe rulota mea ( se vede in prima pag poza principala ), altul e pe rulota lui Adrian ... deci recomand sa le facem cu ajutorul tau ....
Am sa ti dau mail "sigla" daca-ti place modelul pt fereastra , dar este model " transfer " nu model print deci e de cutter ploter , decupat , nu de print , doar la Adrian e print , la mine sunt litere decupate si transferate cu folie de transfer.


LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  Florin Bucur Vin Mai 04, 2012 1:03 pm

Le-am vazut. Cam asa era si al meu ca marime dar cu mai multe detalii si litere. Cand imi trimiti modelul in format electronic merg cu el la baieti si daca fac mai multe cred ca obtin si un discount. Eu joi pe 10 vin in Bucuresti ptr un control medical, deci as putea sa le si aduc, in functie de cum ne mobilizam.
Florin Bucur
Florin Bucur

Mesaje : 31
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 62
Localizare : Slatina - Olt

Sus In jos

Colantare rulota / imprimeu tricouri  Empty Re: Colantare rulota / imprimeu tricouri

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum