RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

+3
Vali P
adrian05ro
LUPU CIPRIAN
7 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Cine este cel care a creat cele mai multe topicuri , intersante si pline de informatii ?

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Vote_lcap10%etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Vote_rcap 10% 
[ 3 ]
etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Vote_lcap3%etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Vote_lcap42%etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Vote_rcap 42% 
[ 13 ]
etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Vote_lcap13%etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Vote_rcap 13% 
[ 4 ]
etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Vote_lcap10%etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Vote_rcap 10% 
[ 3 ]
etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Vote_lcap22%etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Vote_rcap 22% 
[ 7 ]
 
Total voturi : 31
 
 
Sondaj inchis

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mar 29, 2012 8:20 pm

In momentul in care am inchis la jumatate concursul ( DE FAPT VOTAREA ) cei 2 George si Adrian erau la 26 % din voturi deci perfecta egalitate....
la fel si cei care aveau 11% deci putem continua si putem intre timp sa nu ne mai grabim pt ca avem o luna
ASADAR O LUAM DE LA ZERO CU VOTAREA SI AVEM O LUNA in care vom putea citi topicurile celor nominalizati....
.............am lasat in concurs doar pe cei care aveau minim 3 voturi .......... iar eu nu particip .
- SE ACCEPTA SI VOT MULTIPLU - se voteaza doar o data dar se pot bifa 2 concurenti din cei 5 .

Premiile raman in picioare , ba mai mult decat atat se ofera in plus la primele 3 locuri si cate un abonament la sala de fitness pe o luna pt. castigator sau sotia acestuia !

BAFTA !
--- P.S.--- nu e vb doar de a castiga ceva , important e sa avem o competitie din care sa iasa ceva CARE AJUTA COLEGII RULOTISTI ! Smile
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  adrian05ro Joi Mar 29, 2012 9:14 pm

vreau sa punctez la "impresia artistica " spunand doua lucruri :
1. toate locatiile prezentate de mine sunt vizitate , nu sunt luate de pe net sau de la vecini din albumul lor
2. toate slide-show_urile sunt "productie proprie " , chiar daca unele sunt mai reusite iar altele mai putin reusite
cheers BAFTA! tuturor in continuare

P.S.
vezi Lupule cum i-am motivat pe oameni ?
ai slabit putin fraul si acum sunt toti pusi pe postari
deja nu mai sunt sigur ca o sa iau "tricoul galben" al castigatorului de la Turul Frantei sunny
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mar 29, 2012 9:24 pm

Tu ai facut tot posibilul intr-adevar , I-ai mobilizat , dar eu sunt putin dezamagit ca in afara de voi si Ninel nu se mai inghesuie nimeni in afara de mine sa scrie .... Sad ( ma refer la topic uri nu la chatisti )
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  Vali P Joi Mar 29, 2012 9:33 pm

O idee foarte buna acest ''concurs'', ca sa-i zic asa, vad ca multi s-au ''mobilizat'' si au deschis topicuri cu diverse locatii, sunt convins ca nu pentru premii au facut-o ci pentru faptul ca se simt bine aici si vor sa ajute colegii cu informatii.
Castigatori vom fi noi, toti cei ce vom beneficia de aceste informatii.
Sugestie : ar trebui deschis un astfel de chestionar si spre sfarsitul anului, atunci se v-a putea vedea mai bine cine a deschis cele mai multe topicuri cu locatii, de ce zic asta....pai daca votez acum pe cei 2-3 care au deschis topicuri acum si mai tarziu apar altii care din diverse motive nu pot acum si ne dau pe spate cu ce info vin, nu-mi pare rau... Surprised ...zic si io' Exclamation
Sa ne vedem sanatosi !
Vali P
Vali P
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 54
Localizare : Fetesti-Ialomita

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  adrian05ro Joi Mar 29, 2012 10:45 pm

coane Valerica
asa ca la orice concurs , trebuie sa ne incadram si intr-o perioada de timp pentru ca altfel o sa avem propuneri de a face povesti cand iesim la pensie de la rulotisti ( daca mai apucam bineinteles )
mai pot aparea si "vitejii de dupa razboi" dara asta este partea a doua ; daca cineva are chef sa posteze nu il retine nimeni sa o faca
asa cum i-am sugerat lui Ciprian s-a umblat putin la conditii si format tocmai pentru a da posibilitatea si altora sa impartaseasca din experienta , si sa poata fi votati de public

asadar ,
spor la treaba
nu o luati la la.......... Versulescule , care-i rima bre ? Embarassed
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mar 29, 2012 10:59 pm

pe finalu' anului vom avea 3-4 evidentieri
TOp postatori
Rulotistu ' vesel cu cele mai multe iesiri
Record de topicuri
Cel mai votat PRETENAR.... ( saritor /altruist )

toate acestea vor avea loc la finalul sezonului cand incepem sa tragem iar spre barlog.
Toate vor fi de asemenea cu premii ce vor fi materiale promotionale cu forumul ,cani , colante , tricouri , imprimeuri la cald pe bumbac , sau chestii pt rulota, de la solutie pt wc , pana la diverse: antifurt roata rulota , ,,,, lampi cu leduri etc - chestii pe care am sa le aduc din China in perioada urmatoare .

NU SE VOR PERCEPE TAXE , NU AM SA STRANG BANI DE LA NIMENI , e placerea mea .
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  Vali P Vin Mar 30, 2012 5:51 am

Da, da....cum zici tu....coane 05 Very Happy Very Happy
Vali P
Vali P
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 54
Localizare : Fetesti-Ialomita

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Apr 05, 2012 7:55 pm

dupa finalizarea acestui concurs incepem altu' la 1 mai - am de gand sa propun si concursuri la intalniri nu doar pe forum , tot asa cu premii .....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  Ninel Gavanescu Joi Apr 05, 2012 9:38 pm

felicitari pentu ideie !!
Ninel Gavanescu
Ninel Gavanescu

Mesaje : 32
Data de inscriere : 24/02/2012
Varsta : 51
Localizare : ALEXANDRIA

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  IRINA Mar Apr 10, 2012 1:01 pm

Si eu ce primesc ?? Cool Cool
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  adrian05ro Mar Apr 10, 2012 1:14 pm

asa cum se zice ca "mancand iti vine pofta " sau "vazand si facand" , cred ca s-ar mai fi impus o regula si anume accea ca locatia postata sa fi fost vizitata de catre cel ce o posteaza
pentru ca mai importante sunt parerile personale decat ceea ce este pe net ; una este sa "vada ochiul tau" ce este cu adevarat la locul faptei si alta este sa citesc niste informatii de pe net
eu unul am vizitat ABSOLUT TOATE locatiile pe care le-am postat si pe care o sa le mai postez Very Happy
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  Ninel Gavanescu Mar Apr 10, 2012 1:46 pm

corect asa si este , ai vazut , ti-a placut .. ce ramane de facut ?! Laughing
.... sa postezi , doar atat .
Ninel Gavanescu
Ninel Gavanescu

Mesaje : 32
Data de inscriere : 24/02/2012
Varsta : 51
Localizare : ALEXANDRIA

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  Vali P Mar Apr 10, 2012 1:53 pm

adrian05ro a scris: , cred ca s-ar mai fi impus o regula si anume accea ca locatia postata sa fi fost vizitata de catre cel ce o posteaza Very Happy

Mai mergea sa se acorde si cate 1/2 punct si pentru aia care completeaza cu foto si alte informatii... lol! zic si io'...poate ma capat macar cu o berica, doua... drunken
Vali P
Vali P
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 54
Localizare : Fetesti-Ialomita

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  adrian05ro Mar Apr 10, 2012 2:22 pm

Ja ,Ja
ein bruderschaft drunken
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  george chirila Mar Apr 10, 2012 2:31 pm

Subscriu la cele spuse si propuse de antevorbitorii mei !
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  adrian05ro Mar Apr 10, 2012 3:05 pm

perfect !
nici nu ma gandeam altfel Very Happy
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Apr 11, 2012 12:14 pm

eu zic ca e important sa scrii informatii chiar daca nu ai stat acolo - pt ca de multe ori mergi la hotel asa cum faci tu Adi de paste acum DAR te poti documenta si fotografia - apoi ne da si noua informatii chiar daca nu stai in acel camping !
pana la urma cu aceste topic uri ne ajutam reciproc-
- in unele locuri unii nu raman pt ca nu le place < DAR e bine sa stim ce e acol o de vazut sau de evitat !
--- nu tre sa facem neaparat ca mine, eu doar mi-am exprimat opinia- - - -
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  adrian05ro Mier Apr 11, 2012 1:10 pm

poate ca trebuia sa ma exprim altfel , desi am spus "sa vada ochiul tau " , in sensul ca informtia postata sa fie oarecum verificata si nu doar luat un link cu "Copy" si "Paste"
ori suntem golani , ori numai suntem
adica , ori suntem rulotisti si dam informatii verificate pe teren , ori suntem doar forumisti sau blogeri si traim in lumea virtuala
bafta ! Wink
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Apr 11, 2012 2:10 pm

da, ai dreptate - corect - fapt pt care la acest concurs personal nu nu mai eu am tinut cont si de locurile vizitate in prealabil de cei care scriu topic uri , doar ca la modul general eu merg pe ideea ca inrormatiile copiate sunt bune si alea - exmplu - Flo Crisu a pus o info copiata cu plaja Budeasa , iar eu l-am sunat sa mergem si peste 1 saptamana am f am vazut am campat am pozat am postat !.. totul plecand de la un copy paste... in prima faza ... Wink
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Apr 26, 2012 5:09 pm

daca sunt colegi care nu au votat o pot face pe final acum pt ca se incheie concursul peste 2 zile..
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  Iancu Gabi Joi Apr 26, 2012 6:55 pm

salut,azi am mers pe aici pe la Chitila,cuSCUTERUL,si am gasit o zone super linga padure si lac,cu banci si wc ecologice,am intrebat la cei ce lucrau acolo ce fac.si mi au zi s ca fac locuri de picnic.ziceau ca de 1 Mai se face inaugurarea.aduc si gratare fixe ptr la comun.locul este misto,poti sa dai la peste la umbra foc la gratar ,ptr off cred ca ptr aici la 2 pasi de Buc este misto
am sa revin cu detalii.la 500 m este magazinul LIDL

Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Apr 26, 2012 8:28 pm

e treaba buna asta ! Wink dar eu prefer sa merg la tine lol! lol! lol!
o sa facem un topic nou ca aici suntem off GABI
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Apr 26, 2012 8:28 pm

e treaba buna asta ! Wink dar eu prefer sa merg la tine lol! lol! lol!
o sa facem un topic nou ca aici suntem off GABI
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mai 03, 2012 9:34 pm

king :
Castigator a fost Adrian care a primit pe langa marele colant 140 x 40 cm si tricoul alb cu rulotistii vesei ( va urma foto cu inmanarea premiilor )
jocolor Locul 2 GEorge Chirila care are de primit berile , la prima ieseala comuna.

Felicitari celorlalti care au ajutat ca acest concurs sa aiba farmec si au contribuit cu informatii pt noi toti !

LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  adrian05ro Joi Mai 03, 2012 10:55 pm

sper ca vecinu' Chirilov Parau sa ne onoreze cu prezenta macar o data in acest sezon , nu de alta dar il pandim sa ia premiul si sa il puna la bataie Rolling Eyes
eu unul voi "uda" tricoul si bannerul cu bere , de ziua Barbatului pe 5Mai
ma gandesc serios si la o sticla de Alexandrion Laughing
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

etapa aII a  a concursului  cele mai  bune/ multe  topic uri  Empty Re: etapa aII a a concursului cele mai bune/ multe topic uri

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum