RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Camping GPM HOLIDAY 's la MAre , ,,,,, NAVODARI

5 participanți

In jos

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI Empty Camping GPM HOLIDAY 's la MAre , ,,,,, NAVODARI

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Feb 14, 2012 5:51 pm

desi nu sunt un iubotor al acestui camping am sa descriu cateva date aici despre el.
am scris ca nu -s iubtor pt ca calca pe nervi tarife de aprox 80 ron / zi epers auto + rulota + electricitate pe zi .
totusi intersanta este relatarea colegului DOBRE EMANUEL care mi -a marturisit pe chat ( ca asa faceti toti ) majoritatea scrieti doar pe chat si atat din pacate Sad , mi -a marturisit cum spuneam ca a facut rulotism senzonier aici

RULOTISM SEZONIER ADICA a lasat rulota 3 luni in aceasta locatie cu taxa 10 lei pe zi , apoi cand venea in weekend uri sau 1 saptamana platea perefential nu ca toata lumea undeva cred eu la 50 pe zi , vom vedea din postarile sale detalii sau si poze / filme////

in alta ordine de idei camping ul este ca si site de gasit aici :

http://www.gpm.ro/flash.swf

acest camping ete la mare concuremta cu camping "S" care este mai departe cu 1 km , ambele fiind situate dupa iesirea de la MAMAIA catre NAvodari la numai 2-3 km..... S ul fiind mai ieftin cu cca 10 lei sau 15 pe zi atat la rulota cat si la cort , dar e mai urat mai sarac si prea insorit.

la GPM mai gasesti copaci , magazine , o autoservire si alte atrcatii spre plaja , bat etc si are alei dragute ingrijite + teren de fotbal pe nisip....

probabil ca asa cum l am rugat va continua cu opinii peronale EMAnuel , daca nu , va spun eu din experientele "petrecute ' aici cate ceva in zilele ce urmeaza ....

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI P1070010
pozele s facute acu 4 ani pt cei care au sesizat ca eram eu intr o forma fizica excelenta

Wink

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI P1070011

aici este si tatl meu care de asemenea e amator de rulotism ca si noi si trage cu un SCENIC benzina 1.6

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI P1070012

in ultima poza vreau sa va arat casute grupate cate 4 intruna mai mare pret cca 100 ron /zi dar maricele fata de cele clasice comnuniste fara wc la 65-70 ron ( au si de alea )

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI P1070013


am sa continui si cu ajutorul vostru sper




LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI Empty Re: Camping GPM HOLIDAY 's la MAre , ,,,,, NAVODARI

Mesaj  Manu Dobre Lun Mar 19, 2012 12:39 pm

Da ,asa este .Timp de 3 ani am lasat rulota acolo 5 luni pe an.Am ales acest camping dupa mai multe vizite la celelalte campinguri din mamaia nord-navodari si din punct de vedere al curateniei,al umbrei,al autoservirii,al bailor,al dusurilor si chiar al civilizatiei din camping l-am ales pe acesta GPM.Au aleeile pavate frumos ,iluminate toata noaptea prilej bun de a te plimba cu role,biciclete,triciclete etc.Au paza permanent care iti ofera o siguranta mai mare.Au o terasa unde se si mananca si una spre plaja care ofera si petreceri gen (pijamale,romane,country ,dansatoare Very Happy ),deci misto.
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI Empty Re: Camping GPM HOLIDAY 's la MAre , ,,,,, NAVODARI

Mesaj  adrian05ro Lun Mar 19, 2012 2:16 pm

nu mi se pare nici o afacere in toata treaba asta
poate ca sa imi mai iau o rulota si cand vreau sa plec la munte sa ma duc cu ea , fara sa mai fiu nevoit sa merg pana la Navodari
ar fi cumva sa te faci "sluga" la o singura locatie , ori noi anul trecut nu am iesit de mai mult de 2ori in acelasi loc
prefer sa vad mai multe locuri decat sa invat si firele de iarba dintr-o locatie anume
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI Empty Re: Camping GPM HOLIDAY 's la MAre , ,,,,, NAVODARI

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mar 19, 2012 2:23 pm

fiecare cu preferintele lui ADi , pt el a fost o afacere si i-a convenit daca s-a dus ....
Pe noi ne intereseaza fata de pretul de lista cca 85 lei poate chiar 100 pe zi cu curent cat a platit pe tot sezonul
cat se plateste sa o lasi acolo si cat se plateste cat stai in ea efectiv....
asa ca MANU te rog sa ne zici 3-4 vorbe si despre banii dati acolo ....!
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI Empty Re: Camping GPM HOLIDAY 's la MAre , ,,,,, NAVODARI

Mesaj  Manu Dobre Lun Mar 19, 2012 2:29 pm

Mai pune si ce vrea familia,adica fimiu si nevasta.Si s-a ai cu cine s-a mergi asa cum spui tu in diferite locatii.Eu in acel moment asta am vrut s-a fac si asta am facut.De anul asta incepem s-a ne miscam si noi.Eu ti-am spus ce am facut in perioada 1 mai- 30 septembrie,am scris pt cei ce vor astfel de turism.oricum nu regret nimic.toate la randul lor.
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI Empty Re: Camping GPM HOLIDAY 's la MAre , ,,,,, NAVODARI

Mesaj  Manu Dobre Lun Mar 19, 2012 2:37 pm

referitor la bani,destul de putin.In primul an am dat mai mult si a a urmat discount din discount Very Happy .In primul rand platesti parcarea ei acolo pe perioada in care o lasi.Un lucru bun este ca poti plati esalonat,,la inceput sau la sfarsit.Cu cat o lasi mai mult cu atat e discountul mai mare nu...Despre pret nu pot sa-ti spun pt ca eu intrebam cat costa cat am stat ex(2000 lei) si eu ii spuneam iti dau ATAT si nu comenta la mine.Ma stie toata lumea acolo ,eu nu am treaba cu intrare-iesire,bon de intrare etc.
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI Empty Off CamPing si CAMping

Mesaj  adrian05ro Lun Mar 19, 2012 2:40 pm

mai Manule ,
trebuie sa intri si tu in randul lumii Very Happy Very Happy Very Happy
ce ai vazut duminica a fost ceva cam ca varful de la iceberg Laughing
si ca sa ma exprim ca Lupu : te asTEptam la IEsirile de AnUL aceSTa pe cAre le vom FAce in loCAtii cat mai diFERIte
avem experienta anilor trecuti , si pentru anul acesta vom incerca sa fim in litera si spiritul Legii Picnicului
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI Empty Re: Camping GPM HOLIDAY 's la MAre , ,,,,, NAVODARI

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mar 19, 2012 2:42 pm

nu am inteles nimic zi -ne concret cat se ca sa nu dam mai mult
nu e mare secret ca doar nu e ceva de ascuns
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI Empty Re: Camping GPM HOLIDAY 's la MAre , ,,,,, NAVODARI

Mesaj  Manu Dobre Lun Mar 19, 2012 2:44 pm

Sunt de acord cu tine Adrian.Ce am scris a fost anii trecuti.Acum am si alte aspiratii Very Happy
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI Empty Re: Camping GPM HOLIDAY 's la MAre , ,,,,, NAVODARI

Mesaj  Manu Dobre Lun Mar 19, 2012 2:58 pm

Draga Admin:

-Am crezut ca va intereseaza detalii despre camping !!!! Ori d-astra ma instigati si o tineti langa cu CAT AI PLATIT?

-Tinand cont ca v-am raspuns in postarile de mai sus, DAI CAT VREI ... daca poti, eu asa faceam.
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI Empty Re: Camping GPM HOLIDAY 's la MAre , ,,,,, NAVODARI

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mar 19, 2012 6:51 pm

In urma discutiei cu Manu revin cu detalii de principiu de plateste 20 mil adica 2000 ron pe tot sezonu + cand te campezi ocazinal mai dai 30-40 ron / zi cu curent cam asa ...
asa a dat si el 16 mil apoi mai putin in functie de cum s-a inteles cu ei ....
de la an la an a beneficiat de 30-40 % discount in cele din urma din ce vedeti mai sus ca si tarife .... asa asa neoficial ....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI Empty Re: Camping GPM HOLIDAY 's la MAre , ,,,,, NAVODARI

Mesaj  Manu Dobre Lun Mar 19, 2012 7:39 pm

e vorba de perioade lungi de sedere (campare)care tu ai omis s-a le scrii.

Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI Empty Re: Camping GPM HOLIDAY 's la MAre , ,,,,, NAVODARI

Mesaj  Aurelian Zarnescu Mar Mar 20, 2012 11:46 am

Dupa parerea mea, pe litoral, acest camping este poate printre putinele daca nu chiar singurul care este camping cu adevarat.
Pana sa ne luam rulota, mergeam cu cortul in fiecare vara cate 2-3 zile la fiecare 2 saptamani.
Cu rulota am fost pentru prima data in acest camping, in vara anului 2010. Foarte frumos campingul, cat despre dotari si amenajari...jos palaria !!! Gasesti tot ce doresti.
Am mai fost cu cortul si in alte campinguri invecinate (ex. camping Pescaresc), dar am revenit cu placere la GPM.
Am lasat la final partea cu tarifele, pentru a nu "umbri" partile frumoase ale acestui camping. In plin sezonul lui 2010, pentru 2 adulti si 1 copil (la jumatate), rulota, masina si energie electrica, am platit...ATENTIE...105 lei/zi, din care numai energia electrica 18 lei/zi.
O bila neagra, alta decat cea pentru tarif, este pentru aglomeratia din week-end. Se aseaza cu corturile pe unde apuca, chiar si pe aleile din beton.
Sanatate!
Aurelian Zarnescu
Aurelian Zarnescu

Mesaje : 33
Data de inscriere : 13/03/2012
Varsta : 49
Localizare : Tulcea

Sus In jos

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI Empty Re: Camping GPM HOLIDAY 's la MAre , ,,,,, NAVODARI

Mesaj  Manu Dobre Dum Apr 01, 2012 1:21 pm

Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI Empty Re: Camping GPM HOLIDAY 's la MAre , ,,,,, NAVODARI

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Apr 02, 2012 1:02 pm

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI 193fg



Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI 189qw



Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI 199xk




sCamping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI 187xh

LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI Empty Re: Camping GPM HOLIDAY 's la MAre , ,,,,, NAVODARI

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Mar Apr 03, 2012 7:54 am

Foarte tare acest camping , nu am avut ocazie sa merg acolo dar incerc sa merg anul asta . Am auzit lucruri foarte frumoase despre acest camping , nu pot spune decat un Bravo .
Cat despre poze foarte frumoase mai ales a 3a cu Manu , un betiv si ultima zici ca este cocos infoiat Very Happy Very Happy Very Happy
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI Empty Re: Camping GPM HOLIDAY 's la MAre , ,,,,, NAVODARI

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Apr 04, 2012 9:06 pm

mesajele off topic au fost sterse.
pt o buna prezentare a camping urilor e ok sa scriem + si - in ceea ce priveset descrierea lor ca sa stim daca mergem sau nu
DAR
trebuie sa ramanem pe subiect, nu sa mutam discutia in comparatii de preturi sau paralele intre diverse locatii , REPET SI CRITICILE-S BUNE ca sa stim la ce sa ne asteptam ! Wink
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Camping GPM  HOLIDAY 's la MAre ,   ,,,,,   NAVODARI Empty Re: Camping GPM HOLIDAY 's la MAre , ,,,,, NAVODARI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum