RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Reguli pentru inscriere

2 participanți

In jos

Reguli pentru inscriere Empty Reguli pentru inscriere

Mesaj  dragos pascal Mier Oct 01, 2014 2:59 pm

Buna Ciprian,
Chiar daca nu am avut placerea sa va cunosc nici macar cand ati fost la Sihastrie imi voi permite sa imi exprim parerea vis-a-vis de noul regulament (minim o descriere pe an). Masura, fie ea si imprumutata, este putin cam dura iar exprimarea "inutili" o consider jignitoare. Si eu sant moderator pe un alt forum (de pescuit) insa nu consider userii acelui forum care intra fie si pentru a lua dor informatii inutili. Consider ca e mult mai important sa scrie fix la subiect si nu doar din dorinta de a toci tastatura. Pe langa asta sant cazuri, eu fiind unul dintre ele, care datorita unor probleme personale am reusit o singura iesire in acest an, destul de scurta si asta aici aproape (Bicaz). In cazul in care nu as fi iesit deloc sa inteleg ca as fi banat pentru simplu motiv ca sant inutil?  Shocked
Cu stima.
P.S. Voi respecta noul regulament si voi reveni cu o descriere de la Izvorul Muntelui. Smile

dragos pascal

Mesaje : 25
Data de inscriere : 16/08/2012
Varsta : 44

Sus In jos

Reguli pentru inscriere Empty Re: Reguli pentru inscriere

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Oct 01, 2014 5:39 pm

OK , daca " inutili " este jignitor , elimin  acel cuvant .

Sunt  de acord. Multumesc pt sugestie  si promit sa tin cont de ea !
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum