RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Asigurari la cel mai bun pret - RCA/CASCO/LOCUINTE/CALATORII

In jos

 Asigurari la cel mai bun pret - RCA/CASCO/LOCUINTE/CALATORII Empty Asigurari la cel mai bun pret - RCA/CASCO/LOCUINTE/CALATORII

Mesaj  Cristian LEPUS Mier Ian 16, 2013 6:23 pm

Salutare tuturor !
Mi-am facut curaj si, cu acordul lui Ciprian am decis sa deschid acest topic.
Fiind colaborator al unei firme de brokeraj de mai multi ani (SAFETY BROKER se numeste, http://www.safetybroker.ro) pot sari in sprijinul colegilor forumisti pentru intocmirea politelor de asigurare RCA, CASCO, locuinte, calatorii in strainatate, malpraxis, etc, la un pret mai mic decat pretul pietei.
Pe langa reducerile oferite prin clasa de Bonus-Mallus, eu mai pot oferi colegilor de pe forum urmatoarele discounturi :
-10% pt RCA incheiate la City Insurance, Carpatica, Euroins
-7% pt RCA incheiate la Astra
-5% pt RCA incheiate la celelalte societati de asigurare
Politele se pot incheia atat pentru turisme cat si pentru rulote, la orice firma de asigurare, avand astfel posibilitatea de a alege o firma preferata sau un pret mai mic...
Livrarea politelor este gratuita, atat pt Bucuresti cat si in provincie.
Pentru oferta personalizata ma puteti suna la telefon, trimite mail sau aici pe forum trimiteti pe PM un mesaj cu numele, adresa, CNP proprietar/utilizator si tipul masinii, nr de inmatriculare, seria de sasiu, cilindree, kw, mma (pt auto) si desigur un nr de telefon pt a va putea contacta.
Pentru orice neclaritate, neintelegere, intrebari daca aveti, va stau la dispozitie .
Seriozitate garantata !
Cu stima,
Cristian . 0722.671.430 sau 0760.33.45.83 sau rca_rulotistiiveseli@yahoo.ro
Cristian LEPUS
Cristian LEPUS

Mesaje : 7
Data de inscriere : 30/09/2012
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum