RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CIORI , PORCI , PAPAGALI , LIMBRICI ,CATEI , PISICI , IGUANE si ce mai aveti acasa

2 participanți

In jos

CIORI , PORCI , PAPAGALI , LIMBRICI ,CATEI , PISICI , IGUANE si ce mai aveti acasa Empty CIORI , PORCI , PAPAGALI , LIMBRICI ,CATEI , PISICI , IGUANE si ce mai aveti acasa

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Iul 26, 2012 11:01 am

Am deschis acest topic pt ca multi dintre dvs. aveti ca si noi ( avem 2 caini lupi - Ciobanesc German) diverse animale de companie , de la porc de Guineea ( D-zeu sa-l ierte pe al lui SIBI ) , pana la diverse specii de ciori - Nuti -Vatamaniuc.
Asadar dragi tovarasi si pretini aratati-va orataniile ! Smile pe care le iubiti si de multe ori le aduce-ti la intalniri !

Incep eu :

Dafi a lui SOE

CIORI , PORCI , PAPAGALI , LIMBRICI ,CATEI , PISICI , IGUANE si ce mai aveti acasa Dscn7410

Ciori - Vatamaniuc
CIORI , PORCI , PAPAGALI , LIMBRICI ,CATEI , PISICI , IGUANE si ce mai aveti acasa Dscn7510


Nero al meu cand inca mai copilarea , ( in spate rata juri ca-i vie daca esti matol ) .

CIORI , PORCI , PAPAGALI , LIMBRICI ,CATEI , PISICI , IGUANE si ce mai aveti acasa Sta50112

alte oratanii prin curte pe care le-am pus asa la intimidare
CIORI , PORCI , PAPAGALI , LIMBRICI ,CATEI , PISICI , IGUANE si ce mai aveti acasa Pictur15


Jimmy a lui Vatamaniuc

CIORI , PORCI , PAPAGALI , LIMBRICI ,CATEI , PISICI , IGUANE si ce mai aveti acasa Jimmy_10

asta merita 2 poze ca e frumos si e mai mic


CIORI , PORCI , PAPAGALI , LIMBRICI ,CATEI , PISICI , IGUANE si ce mai aveti acasa Jimmy_11

Tot Nero ( al meu ) mai mititel .
CIORI , PORCI , PAPAGALI , LIMBRICI ,CATEI , PISICI , IGUANE si ce mai aveti acasa Img_0913


Dolar ( celalalt lup ) 12 ani ...

CIORI , PORCI , PAPAGALI , LIMBRICI ,CATEI , PISICI , IGUANE si ce mai aveti acasa P1020110










LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

CIORI , PORCI , PAPAGALI , LIMBRICI ,CATEI , PISICI , IGUANE si ce mai aveti acasa Empty Re: CIORI , PORCI , PAPAGALI , LIMBRICI ,CATEI , PISICI , IGUANE si ce mai aveti acasa

Mesaj  adrian05ro Joi Iul 26, 2012 4:04 pm

tot din "clanul" Vatamaniuc mai face parte si MISHU motanul nostru birmanez

CIORI , PORCI , PAPAGALI , LIMBRICI ,CATEI , PISICI , IGUANE si ce mai aveti acasa Picture009qgs

adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum