RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

+15
Crisu Florin
arcadie.sandu
Voicila Andrei
IRINA
Manu Dobre
harybald
Silviu Sanda
Sorin.Sibiceanu
aurelian pavel dobre
Niky Radu
Relu Deliu
dorunegru
adrian05ro
Iancu Gabi
LUPU CIPRIAN
19 participanți

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Feb 28, 2012 10:45 am

eu unu nu am timp de vizite dar daca unu din voi are timp sa deseneze o sigla o inlocuim pe asta imediat , nici o porblema dar sa vina cu sigla direct sa o puna aici , nu doar vorbe ..... si sigla sa fie VECTORIZATA nu poza cu nu e print e imprimeu la cald deci sigla vectorizata .
daca este in 3 sau 4 culori costa doar imprimeul de dimensiune A4 cca 20 ron
in situatia de fata costa 5 ron pt ca are doar 2 culori....
nu e batuta in cuie sigla , e doar un proiect se poate schimba dar veniti si voi cu una desenata ..... NU copiata din google ... sau ceva ....
sincer nici mie nu mi se pare deosibita dar nici nu as vrea sa dam 1 mil pe 2 tricouri dee fiecare familie ........
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  Vizitator Mar Feb 28, 2012 1:39 pm

propun ca text pe sigla mare un MOTTO luat de la @Sibiceanu
''De e noapte de e zi
Ruotisti veseli vom fi''

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Feb 28, 2012 2:39 pm

ok asta nu e greu de facut e text.....
am vb si cu Adrian V care a mai facut la o firma ceva de acest gen pt Popescu pt forumu'campervan....
vedem ce afla si el ,, ca are o relatie...
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  Manu Dobre Mar Feb 28, 2012 4:21 pm

Salut!!!

3 bucati vrem si noi. 1-L,2-S,3- 8-10 ani
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Tricouri

Mesaj  IRINA Mar Feb 28, 2012 7:11 pm

Sibiciosule , Pt cine cumperi tu marimea L ? Cand Lili poarta S ... Mai exista un membru secret al familiei de care nu stiu? S-au s-A ingrasat Lili si nu stiu eu ....
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  Voicila Andrei Mar Feb 28, 2012 7:19 pm

e frumoasa si exact cum mi-am dorit. bravo!! bounce bounce bounce bounce cheers cheers bounce
Voicila Andrei
Voicila Andrei

Mesaje : 10
Data de inscriere : 27/02/2012
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Mier Feb 29, 2012 7:58 am

Da asa este ce inseamna femeia , ce ochi are , Cipi baga

1 XL
1 S
1 XS


Cine nu are femeie sa-si cumpere , cine are sa se dea cu capul de pereti ....

Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Feb 29, 2012 7:51 pm

in urma unor modificari am ajuns la aceasta ofrma pe care as vrea sa ramana ca finala daca suntetid e acord dau deja comanda
mentionez ca sigla este vectorizata nu este o fotografie daca ar fi fotografie nu am putea lipi la cald sigla si ne ar trebui print pe tricou care se poate jupui ..
sigla vectorizata nu se jupoaie pt ca e imprimeu la cald nu e fotoprint .

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Sigla_13
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  Relu Deliu Mier Feb 29, 2012 7:58 pm

Marfa, marca 2 Grande, XXXL si 1M = 3buc


Ultima editare efectuata de catre Sefu" in Mier Feb 29, 2012 9:54 pm, editata de 1 ori
Relu Deliu
Relu Deliu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 168
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 61
Localizare : mai toata ziua in Bucuresti, dar scap eu

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty nu-i rau

Mesaj  adrian05ro Mier Feb 29, 2012 9:09 pm

nu-i rau nici asa , cu toate ca eu as fi lasat doar bradul din dreapta dar putin mai mare si as fi renuntat la ceilalti doi mici din stanga
ai vazut ca ai facut bine ca i-ai futut o dunga los ? Wink
eu raman tot cu 2buc tricouri , indiferent de forma siglei
bineinteles , tot pe bani ; altfel poti sa uiti de comanda mea
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  arcadie.sandu Vin Mar 02, 2012 12:35 pm

Ok.Vrem si noi 2 trcouri 1s si 1 xxl (deh am crescut ca a fost drojdia buna)
Cum o fi, cu bani sau fara (de preferat fara) Twisted Evil
arcadie.sandu
arcadie.sandu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 88
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 50
Localizare : bucuresti, sector 5

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  Crisu Florin Vin Mar 02, 2012 5:01 pm

Ar mai trebui in imagine boxe un DJ sau lautari unul cu tambalu altu cu contrabasul si unul cu vioara>nu se vede in imagine veselia rulotistilor veseli
Crisu Florin
Crisu Florin

Mesaje : 40
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  Vizitator Vin Mar 02, 2012 6:08 pm

ASTA A FOST SI PAREREA MEA DAR....

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  harybald Vin Mar 02, 2012 6:57 pm

este o parere foarte buna dar ne trebuie exemple.....
harybald
harybald
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 79
Data de inscriere : 23/01/2012
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  Vizitator Vin Mar 02, 2012 7:04 pm

macar niste boxe daca nu cineva care danseaza, ceva ce ne face distincti fata de ceilalti

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  harybald Vin Mar 02, 2012 7:10 pm

si o toba ca aie este punctul cheie Very Happy Very Happy
harybald
harybald
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 79
Data de inscriere : 23/01/2012
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mar 05, 2012 2:43 pm

Mesajele off topic au fost sterse - suntem prieteni si colegi cu ACCCR , Campervan , CLub RV , sau oricine fapt pt care nu are rost sa jignim pe nimeni....
topic ul este despre sigla si tricouri - nu am scris pe tricouri RV pt a nu crea confuzii noi suntem

rulotistii veseli !
Sava si CRisu Florin si-au exprimat dorinta de a apare in tricou si boxe si persoane care danseaza , fapt t care am redesenat sigla.... si e ok Smile
M-am mai consultat si cu AdrianV. si trebuie vectorizata , o vectorizez si e ok in 3 zile le am ..
am dat comanda....

in excursia de la munte le voi avea la mine , cei care doresc isi vor putea lua de la mine , deja le-am platit ....

sper sa va placa , ia cine vrea nu e obligatoriu .... fiecare tricou in parte m-a costat 29 ron cu tot cu imprimeu .
nu ma mai puneti sa modific ca am muncit zi si nopate pt forum nu mai muncesc si pt desene in COREL DRAw si vectorizari ...... sper sa va placa asta e varianta finala ....
daca vreti sa fac autocolante sau insigne veniti cu o sigla ceva si le fac- am gasit la 1 leu e super pret - pe alea le fac eu de la mine si gata Wink
acest desen e prea mic pt abtibild e prea marunt si pt insigna... deci facem ceva simiar dar mai citetz intr o insigna sau colant de lipit pe rulota de 15x20 cm


CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Tricou10


CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Tricou11
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  Vizitator Lun Mar 05, 2012 2:46 pm

beeeeeetooooooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  IRINA Lun Mar 05, 2012 2:50 pm

Foarte frumos !! Mi-ai facut si mie comanda ??? What a Face



da
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Bravo

Mesaj  adrian05ro Lun Mar 05, 2012 3:52 pm

@ Ciprian
- este OK si daca tot ai facut tricourile eu zic sa ramana sa , deoarece este simpla si reprezinta EXACT starea de spirit ; atata timp cat este acceptata de celalti eu zic sa o lasi asa si sa nu mai muncesti degeaba sa o modifici
- eu tocmai de accea nu vroiam sa se prescurteze rulotistii veseli , ca sa nu se faca confuzii ; am spus si o repet rulotisti suntem toti si avem loc in Romania sau in lumea asta sa campam toti , iar daca este sa ne intalnim nu ne opreste nimeni sa bem o bere impreuna
Ca pe vremea cand am fost eu mai activ acolo s-au gasit niste "destepti" sa ma baneze , este partea a doua si drept urmare nu am mai accesat contul nici pana in ziua de astazi , iar pentru mine interesul fata de structura lor ( sefi , sefuti , fututi , rasfututi si pulimea ) este ZERO
- te sun zilele astea si facem in asa fel inact sa ne intalnim sa iti dau banii pe 2 tricouri si sa le iau

@Irina
- voi nu vorbiti acasa ? sau , nici numerele de telefon nu vi le stiti ? scratch
vezi ca al lui Ciprian este in semnatura lol! lol! lol!
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mar 05, 2012 4:05 pm

nici o problema Adi ne vedem cu cea mai mare placere wekend ul celalalt daca e ....
eu va iubesc pe toti si va simpatizez in egala masura fara discriminare de club sau forum.... nu ma intereseaza fiecare ce conflicte a avut cu alte forumuri sau moderare..de orice natura....

eu aici vreau sa nu impun nimic sa se simta omu' in largu' lui....

am o singura regula - ma simt bine cu tine sau altu ies , daca nu ,, NU atat Smile


Tocmai de acceea noi am conturat un grup ca sa nu deranjam sau sa nu fim deranjati pt ca poat suntem , sigur nu poate rulotisti mai galagiosi , veseli ...

LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty ne vedem zilele astea

Mesaj  adrian05ro Lun Mar 05, 2012 4:20 pm

ne vedem zilele astea si stam la o bere , daca te lasa seful tau sa bei in timpul programului geek
daca nu , cinstea o fac cu prima ocazie cheers
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  dorunegru Lun Mar 05, 2012 4:48 pm

LUPU CIPRIAN a scris:


Tocmai de acceea noi am conturat un grup ca sa nu deranjam sau sa nu fim deranjati pt ca poat suntem , sigur nu poate rulotisti mai galagiosi , veseli ...


Striga sus si tare : "PARIA RULOTISMULUI" cheers Very Happy cheers Very Happy

dorunegru
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 54

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  harybald Lun Mar 05, 2012 5:45 pm

este tare....las-o asa....si la mine ramane comanda valabila...
harybald
harybald
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 79
Data de inscriere : 23/01/2012
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  Crisu Florin Mar Mar 06, 2012 8:12 am

e asa da cheers
Crisu Florin
Crisu Florin

Mesaje : 40
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 2 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum