RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Off Camping Tantava-Gradinari

+2
adrian05ro
dorunegru
6 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Off Camping Tantava-Gradinari - Pagina 2 Empty Re: Off Camping Tantava-Gradinari

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Iun 11, 2014 5:32 pm

poti sa anunti aici daca se merge acolo p tca unii vor sa vina , exemplu Mircea Vochita
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Off Camping Tantava-Gradinari - Pagina 2 Empty Re: Off Camping Tantava-Gradinari

Mesaj  adrian05ro Mier Iun 11, 2014 8:14 pm

Voi anunta pe toate forumurile , inclusiv pe Facebook .
Deocamdata nu vreau sa agit lumea , pentru ca ieri a plouat destul de bine (iar !) si pe acolo iar utilajul nu a putut sa intre sa imprastie piatra pe drumul din padure.
In momentul in care voi fi anuntat de Lulu ca putem merge acolo voi da semnalul de plecare. Nu vreau sa pun lumea inutil pe drumuri si sa imi umplu frigiderul de "carne". Respect timpul si banii celorlalti si nu mi permit sa fac asa ceva nici macar in gluma.
Daca nu maine ( adica joi) , voi incerca cel putin vineri pe la pranz sa trag o fuga pana acolo sa vad cum se prezinta locul , si abia apoi voi face mobilizarea.  
Prefer sa spun colegilor de la inceput la ce sa se astepte , decat sa ii pun in fata faptului implinit.

Multumesc inca o data celor care ma sustin in acest proiect , si cu siguranta vom face ceva fumos si util tuturor celor care cauta o locatie aproape de Bucuresti.
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Off Camping Tantava-Gradinari - Pagina 2 Empty Re: Off Camping Tantava-Gradinari

Mesaj  adrian05ro Lun Iun 16, 2014 2:52 pm

In acest week-end am fost la Tantava ca sa vad ce s-a facut la drumul din padure , si cum arata locatia dupa atata ploaie.
Drumul a fost pietruit si putin indreptat , iar in general loatia este plina de iarba crescuta excesiv dupa ploile din ultimul timp.
Gazonul care l-am samanat anul trecut a crescut la 30-40cm inaltime , si sper sa il cosim cat de curand.
Partea buna este ca si pomii sunt foarte infrunziti de nu se mai vede deloc din drumul de camioane. Adica intimitate maxima.
Am reusit si am montat provizoriu o alta bariera cu o placuta de "Accesul interzis" , pana la urmatoarea iesire cand sper sa avem sculele si timpul necesar pentru a face o noua bariera.
Iarasi un lucru bun ( bat in lemn , si Doamne ajuta !) nu am mai gasit gunoaie lasate de altii pe acolo.
De data asta am mai strans ceva bani :
- Andei Alcea .............40RON
- Achim .....................60RON
- Mircea Vochita..........60RON
- George Moraru .........50RON
In acest week-end am fost cu : Doru Negru, Mircea Vochita , Marius Popescu , Ionel Generalu, Ramona Ilie . Nu am reusit decat cateva mici lucrari : Mircea a "scos la lumina" vatra de foc , am taiat cateva ramuri lasate spre drum , am curatat putin din noroiul lasat de cel cu lama , si asa cum am spus am facut o bariera provizorie. Ne-a plouat putin si nu ne-am putut desfasura in voie.

Off Camping Tantava-Gradinari - Pagina 2 2nuk8ee

Off Camping Tantava-Gradinari - Pagina 2 6fw18k

Off Camping Tantava-Gradinari - Pagina 2 2ms0wp2

Off Camping Tantava-Gradinari - Pagina 2 B6f37r

Off Camping Tantava-Gradinari - Pagina 2 Qs4ahi

Off Camping Tantava-Gradinari - Pagina 2 Fbb81h

Off Camping Tantava-Gradinari - Pagina 2 2u5t7ac

Off Camping Tantava-Gradinari - Pagina 2 5wb7zp

Off Camping Tantava-Gradinari - Pagina 2 256cyeg

Off Camping Tantava-Gradinari - Pagina 2 2w68b9g
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Off Camping Tantava-Gradinari - Pagina 2 Empty Re: Off Camping Tantava-Gradinari

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum