RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

OBIECTE GASITE CARE CAUTA PROPRIETARUL - LOST & FOUND

2 participanți

In jos

OBIECTE  GASITE  CARE CAUTA PROPRIETARUL -   LOST &  FOUND Empty OBIECTE GASITE CARE CAUTA PROPRIETARUL - LOST & FOUND

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mar 26, 2012 5:01 pm

Am observat ca din greseala ne mai ciordim unii altora din farfurii pahare strachini , neveste , etc ...

hai sa le dam si inapoi ca nu s ale noastre si ne reorganizam Wink

fiind mai strangator de fel am urmatoarele obecte in inventar ce nu mi apartin :
- furculita inox cu dungi - care se pare ca e a lui Gabi Iancu
- cana plastic alba 200ml aprox ( 1 mai )
- stick 2 GB albastru ( s-a returnat ) catre Sava
- rest dintr-un JIM BEAM wiskey ramas de la Paste (se retine de catre ADMIN pt expertiza detaliata ) Wink
- antena magnetica inalta de 20 cm pt TV ( o donez ) are si cablu 2-3 m ( nu am ce face cu ea )
- pahar verde inalt de plastic cca 250 -ml
- pullover - plovar de lana cu guler , este cu fermoar , culore gri -bleumarin de barbat masura L cu o mica sigla TURHAN si cu ceva modele pe el ( ramas de la paste ) ,PAduraru Mircea zice ca nu e al lui.... n-am idee al cui e ... daca il mai tin pana la toamna in rulota am sa il si probez Wink
- am sa revin cu poze si cu inca 3-4 obiecte pe care le pot dona..

LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

OBIECTE  GASITE  CARE CAUTA PROPRIETARUL -   LOST &  FOUND Empty Re: OBIECTE GASITE CARE CAUTA PROPRIETARUL - LOST & FOUND

Mesaj  LUPU CIPRIAN Vin Mai 11, 2012 1:38 pm

castron inox ( daca l revendica cineva de la TANTAVA - Gradinari


OBIECTE  GASITE  CARE CAUTA PROPRIETARUL -   LOST &  FOUND Secure11

pulover am mai scris de el .

OBIECTE  GASITE  CARE CAUTA PROPRIETARUL -   LOST &  FOUND Secure10

e de la paste , am crezut ca e al lui PAduraru Mircea




ambele le dau contra o bere !


LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

OBIECTE  GASITE  CARE CAUTA PROPRIETARUL -   LOST &  FOUND Empty Re: OBIECTE GASITE CARE CAUTA PROPRIETARUL - LOST & FOUND

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Iun 27, 2012 8:01 pm

am preluat inca de la paste de la Vali Mocanu oala de ciorba ( goala ) Wink))) a lui Crisu e oala sub presiune ,,, azi am dat cu nasu-n ea .....
e la mine !
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

OBIECTE  GASITE  CARE CAUTA PROPRIETARUL -   LOST &  FOUND Empty Re: OBIECTE GASITE CARE CAUTA PROPRIETARUL - LOST & FOUND

Mesaj  adrian05ro Joi Iun 28, 2012 8:45 am

eu zic sa postezi o "atentionare" catre uituci :

"Cand vreti sa uiati ceva , luati in calcul urmatoarele :

1. sticlele cu bautura sa fie cat mai pline - se vor gasi cu siguranta inca vre-o 3-4 profesionisti care sa testeze calitatea lichidului din ele

2. oalele cu ciorba , castroanele cu friptura , caserolele cu :mici , icre , salata de beouf , prajituri sa aibe in ele macar fundul acoperit - altfel , luati-vi-le frate acasa si spalati-vi-le singuri

3. uitati doar obiectele vestimentare care sunt de sezon , sau daca sunteti cu bun simt macar pentru anotimpul urmator ; NU UITATI costumele de baie toamna si pulavarasele ( sau putzovarasele )vara "

lol! lol! lol!
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

OBIECTE  GASITE  CARE CAUTA PROPRIETARUL -   LOST &  FOUND Empty Re: OBIECTE GASITE CARE CAUTA PROPRIETARUL - LOST & FOUND

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum