RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Filme si montaje realizate de Mihai Gheorghe - MMG

5 participanți

In jos

Filme  si montaje realizate de Mihai Gheorghe -  MMG Empty Filme si montaje realizate de Mihai Gheorghe - MMG

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mar 22, 2012 6:01 pm

aici am sa pun , cu voia lui Mihai , cateva filme postate de el de alungu' timpului .... filme care sunt mult mai frumos taiate si unite -"montate "...





sau daily motion














LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Filme  si montaje realizate de Mihai Gheorghe -  MMG Empty Re: Filme si montaje realizate de Mihai Gheorghe - MMG

Mesaj  george chirila Vin Mar 23, 2012 11:29 pm

MMG este recunoscut pentru frumusetea videoclipurilor facute de el .
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Filme  si montaje realizate de Mihai Gheorghe -  MMG Empty Re: Filme si montaje realizate de Mihai Gheorghe - MMG

Mesaj  IRINA Mar Mar 27, 2012 12:35 pm

MMG-ule sunt indragostita de filmele realizate si iti multumesc ca le-ai postat si aici pe forum !! Apreciez enorm munca ta !! Nu inteleg de unde atata rabdare sa realiizezi aceste filme ! Din cate stiu e nevoie de mult calm si rabdare pt montaj . Am incercat si eu sa fac ceva aseamanator dar am momente in care imi pierd calmul si renunt ! Vreau sa vad de la tine cat mai multe filme de la diverse intalniri , pt ca imi face mare placere sa le vizionez ! Inca odata , felicitari !!
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Filme  si montaje realizate de Mihai Gheorghe -  MMG Empty Re: Filme si montaje realizate de Mihai Gheorghe - MMG

Mesaj  adrian05ro Mar Mar 27, 2012 3:06 pm

Mihaita , inca o data felicitari ! cheers

ca sa vezi ce insemna aprecierea , oamenii astia au facut un topic special destinat realizarilor tale flower
din punctul meu de vedere te astept la toate iesirile , chiar daca faci sau nu vre-un montaj ; macar ne mai inveti si pe noi una-alta study
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Filme  si montaje realizate de Mihai Gheorghe -  MMG Empty Re: Filme si montaje realizate de Mihai Gheorghe - MMG

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Mar 27, 2012 4:45 pm

in afara de multumiri plusez si eu cu 2 beri ! promit !
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Filme  si montaje realizate de Mihai Gheorghe -  MMG Empty Re: Filme si montaje realizate de Mihai Gheorghe - MMG

Mesaj  Mihai Gheorghe Mar Mar 27, 2012 7:33 pm

Multumesc pentru aprecieri. Very Happy Cu rabdarea si calmul sunt cam deficitar, insa pentru montajul filmelor mele am alte secrete. Si anume, cunostinte in domeniu dar mai ales multa dexteritate. Wink Mai am un secret..., Wink trebuie sa stii ce, cand, cum sa filmezi, ca sa ai ce-ti trebuie la montaj. Mai fac o precizare, ca ceea ce vedeti voi public, sunt filme facute fara prea multa rigoare si in graba, care in esenta arata atmosfera unei intalniri, dar am unele comandate care sunt cu ceva mai multa emotie, calitate si mai elaborate. Vreodata, poate va exemplific ...! Very Happy

Mihai Gheorghe

Mesaje : 11
Data de inscriere : 14/03/2012

Sus In jos

Filme  si montaje realizate de Mihai Gheorghe -  MMG Empty Re: Filme si montaje realizate de Mihai Gheorghe - MMG

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum