RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sugestii sau dorintele voastre

+7
george chirila
Crisu Florin
Manu Dobre
Ninel Gavanescu
adrian05ro
Iancu Gabi
LUPU CIPRIAN
11 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Sugestii  sau  dorintele  voastre    - Pagina 2 Empty Re: Sugestii sau dorintele voastre

Mesaj  dorunegru Mier Aug 08, 2012 7:54 pm

Recomand consiliului Director infiintarea premiului "Zmeura de Aur" si voi fi campion daca tot citesc topicurile toate de la cele jalnice la cele rare si interesante.Crying or Very sad

dorunegru
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 54

Sus In jos

Sugestii  sau  dorintele  voastre    - Pagina 2 Empty Re: Sugestii sau dorintele voastre

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Aug 08, 2012 8:02 pm

Consiliu director nu avem .. asta stiai postarea ta fiind ironica . E aIIa oara cand ne iei la misto azi , ocazie cu care primesti avertisment.
Data viitoare va fi BAN si ne luam ramas bun , urmand sa ne vedem pe viitor poate doar intamplator !
O seara buna !
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Sugestii  sau  dorintele  voastre    - Pagina 2 Empty Re: Sugestii sau dorintele voastre

Mesaj  dorunegru Mier Aug 08, 2012 8:17 pm

De scris poate scrie oricine topicuri zeci, interventii in topicuri sute , dar de citit sunt mii care citesc si constata ca uneori ( de multe ori ) este pierdere de timp , fac parte din ultima categorie si am ajuns la concluzia sa ( mai taie din iei - vb ta ) si i-am trecut pe ignore.

Cand eram si pe FPCV stiam de relatia PCV si persoana in cauza , nu comentam excluderea de pe acel forum , dar a revenit cu rugaminti si promisiuni ca va fi respectuos , aastfel fiindu-i redeschis contul timp de fo 3 saptamani , pana cand m-a trezesc sunat de aceasta persoana si ascultand o serie nesfarsita de sudalmi la adresa PCV (nu pot relata efectiv dictionarul deoarece se inrosesc tastele ) scarbindu-ma si constatand caracterul josnic al X , fapt ce a condus efectiv la excluderea din cercul de agreati si refuzand a mai discuta cu el de atunci.Nu mai doresc astfel de telefoane dar ceva imi spune ca nu voi fi ocolit , oricum te voi instiinta.

dorunegru
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 54

Sus In jos

Sugestii  sau  dorintele  voastre    - Pagina 2 Empty Re: Sugestii sau dorintele voastre

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Aug 08, 2012 8:44 pm

Ma opresc aici si va recomand ca problemele intre "colegi" sa se rezolve in privat nu pe acest forum .... public ...
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Sugestii  sau  dorintele  voastre    - Pagina 2 Empty noutati rulotistii veseli

Mesaj  Costin Ene Joi Sept 13, 2012 12:22 pm

colegii rulotisti veseli:
sunteti rugati sa scrieti(cu tastatura) ideii opinii despre si cu locuri si rulote .Forumul pentru asta este creat nu stati cu mana pe mouse si va zgaiti p-aci ca pierdeti timpul degeaba.Nu vad de ce nu ati ramas doar vizitatori? Pentru ce v-ati inscris pe acest forum?
Eu prin forum inteleg un spatiu de discutie nu de cascat gura si dormit ca-n parlament Very Happy
Costin Ene
Costin Ene
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 27/08/2012
Varsta : 49
Localizare : Ploiesti

http://tutungerie.shopmania.biz

Sus In jos

Sugestii  sau  dorintele  voastre    - Pagina 2 Empty Re: Sugestii sau dorintele voastre

Mesaj  Costin Ene Vin Sept 14, 2012 10:17 am

sugestia si dorinta mea ar fi ca atunci cand avem printre noi un tovaras ca ARIAN VATAMANIUC ar fi bine sa nu-l pierdem Very Happy
Costin Ene
Costin Ene
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 27/08/2012
Varsta : 49
Localizare : Ploiesti

http://tutungerie.shopmania.biz

Sus In jos

Sugestii  sau  dorintele  voastre    - Pagina 2 Empty Re: Sugestii sau dorintele voastre

Mesaj  LUPU CIPRIAN Vin Sept 14, 2012 11:05 am

Asa este, si mie-mi pare rau ca s-a suparat si a renuntat , dar a facut-o pt ca am intervenit intr-un conflict ( impartial - neutru ) si am moderat ... NU l-am dat afara .... a plecat pt ca s-a suparat ... NU este banat sau exclus!..deci poate reveni ....
..AICI nimeni nu are voie sa faca politie si educatie aici cu alti membrii sa-i puna la zid sau sa-i certe in topic -uri ... sau sa-i evalueze.....
sunt lucruri urate pe care le-am sters , deci nu le mai puteti vedea ca sa intelegeti .... despre ce este vorba si unde am intervenit ....

UN scurt exemplu este un topic lui George Chirila in care era descris un lac ( cred sf Ana ) unde a intervenit si a scirs ( ADRIAN ) " bla bla bla copy paste copy paste "
chiar daca un coleg a copiat ceva ........................a copiat ca sa expuna o informatie de multe ori scriind dedesubt , " conform " romania libera " sa zicem .... deci nu ne putem permite sa postam un astfel de atac.... sa comentam inutil ...
ACESTA A FOST UN EXEMPLU DE CAZ IN CARE AM INTERVENIT si am sters o postare a lui Adrian spre a evita un conflict ,, cu celalalt mebru al forumului nostru .... cu toate ca Adrian mi-e mult mai apropiat ca prieten decat George C. trebuie sa fiu neutru intotdeauna chiar daca e incomod uneori !

Observatie :
multi sunt doar spectatori pe forumuri , cautatori ( search ) de informatii DAR nu ofera nimic la schimb ,, macar 2-3 poze ,,,, un camping ...2-3 preturi sa aflam si noi ,,, in schimb se uita pe toate site urile si forumurile sa vada ce le-ar putea folosi......

NU e cazul lui ADi pt ca el era in top nr 2 la descrieri si tpic uri si este si acum dupa 1 luna de cand nu mai scrie... dar fac referire la altii care doar se uita dar nu vin cu nimic in folosul acestei comunitati ... de rulotisti pe nici un forum !.....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Sugestii  sau  dorintele  voastre    - Pagina 2 Empty Re: Sugestii sau dorintele voastre

Mesaj  Costin Ene Vin Sept 14, 2012 11:11 am

ok inteleg.
Eu promit ca o sa fac tot posibilil sa expun parerea personala asupra fiecarei iesiri cu rulota.Pana acum nu am fost atent la cele 5 iesiri unde (localitate) am stat exact ca sa va spun impresii.
una a fost la TANTAVENI.ca sa zic pt noi cam plictiseala acolo. Very Happy
Costin Ene
Costin Ene
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 27/08/2012
Varsta : 49
Localizare : Ploiesti

http://tutungerie.shopmania.biz

Sus In jos

Sugestii  sau  dorintele  voastre    - Pagina 2 Empty Re: Sugestii sau dorintele voastre

Mesaj  george chirila Sam Sept 15, 2012 5:23 pm

Costin ,poate Tantava .... Cool
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sugestii  sau  dorintele  voastre    - Pagina 2 Empty Re: Sugestii sau dorintele voastre

Mesaj  Costin Ene Lun Oct 22, 2012 1:37 pm

propunere sau rugamintea mea ar fi ca sa putem incarca cumva pozele mai usor pe forum.ca tare greu merge cu image shack.netul imi mere greu:x

nu se poate direct in forum?
Costin Ene
Costin Ene
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 27/08/2012
Varsta : 49
Localizare : Ploiesti

http://tutungerie.shopmania.biz

Sus In jos

Sugestii  sau  dorintele  voastre    - Pagina 2 Empty Re: Sugestii sau dorintele voastre

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Oct 22, 2012 2:44 pm

MOmentan nu se poate direct in forum decat cateva poze deci e mai simplu cu imageshack sau altceva care poate oferi forum code cum ar fi de exemplu
www.servimg.com
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Sugestii  sau  dorintele  voastre    - Pagina 2 Empty Re: Sugestii sau dorintele voastre

Mesaj  Iancu Gabi Mar Noi 13, 2012 10:55 am

Ciprian,daca poti pune cite o poza undeva unde la ce rubrica crezi tu,de la intilniri,numai pe cele de grup.asa ne reamintim din nou de zilele placute petrecute cu toti.
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sugestii  sau  dorintele  voastre    - Pagina 2 Empty Re: Sugestii sau dorintele voastre

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum