RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2010 Cheile rasnoavei - octombrie -

+2
Vali P
LUPU CIPRIAN
6 participanți

In jos

2010 Cheile rasnoavei  - octombrie - Empty 2010 Cheile rasnoavei - octombrie -

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Feb 28, 2012 12:55 pm

am participat la acesta intalnire alaturi de Buliga < sibiceanu , Deliu , Padurarii , fam Ilie ( Jugaru ) .... Loredana Latis , ,,cei cu camperul , ......fam. Drumea.... era pt prima data cand eu si Irina am mers in acest grup cu toate ca aveam de 5 ani rulota.......
..cu unii din voi am legat pe parcurs prietenii stranse
Va multumim va ne sunteti prieteni !
cheers



Ultima editare efectuata de catre LUPU CIPRIAN in Mar Feb 28, 2012 3:58 pm, editata de 1 ori
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

2010 Cheile rasnoavei  - octombrie - Empty Re: 2010 Cheile rasnoavei - octombrie -

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Feb 28, 2012 2:37 pm

la aceasta intalnire am serbat si cei 27 spre 28 de anisori de atunci ai Irinei alatrui de gasca de fatza....Wink

LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

2010 Cheile rasnoavei  - octombrie - Empty Re: 2010 Cheile rasnoavei - octombrie -

Mesaj  Vali P Mier Feb 29, 2012 9:17 am

Din pacate am inteles ca nu se mai poate campa acolo, cabana s-a inchis, nu stiu bine din ce motive.
Cei care aveau rulotele acolo peste iarna au fost nevoiti sa le ia, mai multe detalii poate ne da Kolea.
Vali P
Vali P
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 54
Localizare : Fetesti-Ialomita

Sus In jos

2010 Cheile rasnoavei  - octombrie - Empty Re: 2010 Cheile rasnoavei - octombrie -

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Feb 29, 2012 10:32 am

Sibiceanu a fost la fata locului intre 2-8 anuarie si a stat acolo cu 1 mil toata saptamana din ce stiu cu tot cu curent
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

2010 Cheile rasnoavei  - octombrie - Empty Re: 2010 Cheile rasnoavei - octombrie -

Mesaj  Petre Scolareanu Mier Feb 29, 2012 2:59 pm

Cu siguranta la aceasta ora cabana este inchisa, am trecut eu acum doua-trei saptamani pe acolo si avea portile ferecate.
Petre Scolareanu
Petre Scolareanu

Mesaje : 45
Data de inscriere : 08/02/2012
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti - sector 3

Sus In jos

2010 Cheile rasnoavei  - octombrie - Empty Re: 2010 Cheile rasnoavei - octombrie -

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Feb 29, 2012 3:25 pm

cabana este a statului iar GIGI o avea luatA in locatie de gestiune, posibil sa fi intervenit ceva schimbari in aceste lucruri ,,,,
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

2010 Cheile rasnoavei  - octombrie - Empty Re: 2010 Cheile rasnoavei - octombrie -

Mesaj  LILIANABV Dum Mar 04, 2012 11:29 pm

Din pacate,cabana Cheia este inchisa.Era o locatie super si cei care au fost acolo stiu asta.Motivul este ca nu mai avea avizele de functionare.Expirasera,iar cei de la stat nu au mai vrut sa le reinoiasca.Acesta este motivul.Cat despre rulota,era un loc super de tinut rulota si de iesit la sf. de saptamana,dar asta este. Ca sa nu mai vorbim de pret ,care era unul de foarte mult bun simt,pentru curent si apa si chiar acces in cabana.Am gasit o locatie tot in zona ,avem rulota acolo si abea asteptam sa se incalzeasca putin sa putem sta afara... Razz
Oricum la noua locatie, trateaza Costi, sa avem preturi cat mai accesibile pentru toata lumea. Very Happy
O sa punem si locatia ,dar deocamdata se trateaza... Razz
LILIANABV
LILIANABV

Mesaje : 13
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 59
Localizare : Brasov

Sus In jos

2010 Cheile rasnoavei  - octombrie - Empty Re: 2010 Cheile rasnoavei - octombrie -

Mesaj  Relu Deliu Lun Mar 05, 2012 10:13 am

Lili, vizavi de Gigi, la Conca Verde poti face o intrebare?
Eu am stat la ei la Hotel si am vazut ca au ceva teren bun pentru rulote si au si un grup sanitar amenajat in curte, langa poarta dinspre Gigi.
Atunci cand am fost nu aveam cu cine sa vorbesc.
Relu Deliu
Relu Deliu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 168
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 61
Localizare : mai toata ziua in Bucuresti, dar scap eu

Sus In jos

2010 Cheile rasnoavei  - octombrie - Empty Re: 2010 Cheile rasnoavei - octombrie -

Mesaj  LILIANABV Lun Mar 05, 2012 8:01 pm

Cu mare drag ,cand ajungem in zona ,vorbim ca nu se stie........
LILIANABV
LILIANABV

Mesaje : 13
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 59
Localizare : Brasov

Sus In jos

2010 Cheile rasnoavei  - octombrie - Empty Re: 2010 Cheile rasnoavei - octombrie -

Mesaj  george chirila Vin Mar 09, 2012 4:12 pm

Nu stiam eu de unde cunosc locatia . Amintiri placute . Deh ,acum am inteles ca a fost inchisa . Pacat .Administratorul era un om deosebit .
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2010 Cheile rasnoavei  - octombrie - Empty Re: 2010 Cheile rasnoavei - octombrie -

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum